Abonament Free

  1. Nieograniczona liczba notatek

Zaplanuj zadania, zorganizuj swój czas i trzymaj notatki w jednym miejscu. Estino pomoże Ci w tym wszystkim. Nie musisz pamiętać gdzie zapisałeś notatkę, czy masz ją w domu czy w pracy, na komuterze, kartce czy na skrzynce mailowej. Teraz wszystko będzie łatwe do znalezienia w Estino!

 

  1. Wysyłanie alertów SMS

Nie musisz już o wszystkim pamiętać! Estino zapamięta wszystko za Ciebie i przypomni Ci o tym w odpowiednim momencie. Ustaw alerty do notatek i zadań, aby wszystko było wykonane na czas.

 

  1. Nieograniczona liczba znajomych

Zapraszaj innych i dziel się z nimi swoimi notatkami. W ten sposób szybko wymienicie się informacjami i będziecie mogli zaplanować wyjazd, realizację projektu czy tysiąc innych rzeczy. Wszystko to w przyjaznej formie do której zawsze będziecie mieć dostęp.

 

  1. Korzystanie z systemu na różnych urządzeniach

Telefon, tablet, komputer, laptop – dla Estino nie jest ważne jakiego urządzenia używasz – na wszystkich zobaczysz to samo. Ściągnij Estino i pracuj na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu.

 

  1. Kolorowanie notatek

Ustal priorytety swoim notatkom i realizuj zadania zgodnie z nimi. Pięć dostępnych kolorów sprawiąją iż praca z Estino jest przyjemna, a wszystko jasne i czytelne.